Ceny služeb

 

PŘÍPRAVNÝ KURZ K ZÍSKÁNÍ ZBROJNÍHO PRŮKAZU

Cena přípravného kurzu k získání zbrojního průkazu:

3.500,- Kč/osobu

V ceně přípravného kurzu ke zkoušce odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu je výuka a výcvik v rozsahu 8 vyučovacích a výcvikových hodin, pojištění, terčový materiál, záslepky, pronájem učebny, zbraní a chráničů sluchu,  studijní materiály, přítomnost instruktora, dále spotřebované střelivo a pronájem střelnice je v ceně kurzu!

Cena individuálního přípravného kurzu pro jednotlivce, který požaduje provedení přípravného kurzu k získání zbrojního průkazu samostatně (tzn. pro jednu osobu) a v jiném termínu, než který je uveden na webových stránkách, je cena přípravného kurzu 5.000,- Kč/osoba.

Přípravný kurz k získání zbrojního průkazu je možné zakoupit pro své blízké, přátele, kamarády a spolupracovníky ve formě dárkového poukazu.


Cena výcviku se zacházením se střelnými zbraněmi a provedením  praktické střelby z pistole, malorážné pušky a brokové pušky před zkouškou odborné způsobilosti k získání zbrojního průkazu

1.500,- Kč/osoba

V ceně nácviku praktické střelby je pojištění,  spotřebované střelivo, pronájem střelnice, zapůjčení zbraní a chráničů sluchu, terčový materiál, záslepky, přítomnost instruktora.

 

 

KURZY PRO DRŽITELE ZBROJNÍCH PRŮKAZŮ

Cena I. varianty kurzu

1.000,- Kč/osoba/hodina

V ceně kurzu je výuka a výcvik dohodnutém časovém rozsahu,  terčový materiál, záslepky, pronájem zbraní, chráničů sluchu a střeleckých brýlí, pojištění, vedení výcviku instruktorem střelby. Spotřebované střelivo a pronájem střelnice je hrazeno každým účastníkem kurzu samostatně!

Po zpracování výcvikového a časového plánu se celá částka za dohodnutý výcvik hradí před zahájením kurzu!

Skupině o 4 a více klientů bude poskytnuta sleva 20% z celkové ceny kurzu.


Cena II. varianty kurzu

1.200,- Kč/osoba/hodina

V ceně kurzu je výuka a výcvik dohodnutém časovém rozsahu, terčový materiál, záslepky, pronájem zbraní, chráničů sluchu a střeleckých brýlí, pojištění, vedení výcviku instruktorem střelby. Spotřebované střelivo a pronájem střelnice je hrazeno každým účastníkem kurzu samostatně!

Po zpracování výcvikového a časového plánu se celá částka za dohodnutý výcvik hradí před zahájením kurzu nebo v dohodnutých splátkách!

Skupině o 4 a více klientů bude poskytnuta sleva 20% z celkové ceny kurzu.Přeskočit na obsah

  • Úvod
  • Aktuální termíny kurzů
  • KURZY
  • CENÍK
  • Kontakt